Nominasjonskomiteens 1. utkast på høring i kommunepartiet

Nominasjonskomiteen ønsker ditt innspill

Ordførerkandidat Kirsten Orebråten

Ordførerkandidat Kirsten Orebråten

Nominasjonskomiteen sender på høring sitt 1. utkastet for kommunevalget 2019.

Alle medlemmer og partilag er velkommen med sine synspunkter. Forslag på endringer sendes Nominasjonskomiteen ved leder Alf Meier (alf.h.meier@gmail.com) innen 15/10-2018.

Endelig nominasjonsmøte skal avholdes uke 43. (Mellom 22 og 25 okt)

Ordførerkandidat Kirsten Orebråten og varaordførerkandidat Håkon Ohren er allerede valgt. Forslag til antall kumulerte er markert med fet skrift.

Nummer, navn, alder.

1          Orebråten                   Kirsten                                                        1954

2          Ohren                         Håkon Kvissel                                             1991    

3          Vollmerhaus               Hildes Karin                                               1969

4          Eriksen                        Stein Roar                                                  1954

5          Våreide Sørensen       Thea                                                           2001    

6          Mjelde                        Mons – Ivar                                                  1979

                             

7             Sandum                               Trine                                                                  1980

8             Hosseini                              Saeid                                                                 1995

9             Korneliussen                      Anne Katrine                                                   1962

10           Baksvær                              Arnfinn                                                              1957

11           Skaugerud                          Erna                                                                   1950

12           Brekke                                 Gjermund Riise                                               1964

13           Odu                                      Amalie Uchenna                                             1999

14           Skjønhaug                          Ståle                                                                  1979

15           Keiserås                              Helle                                                                  1973

16           Berghagen                         Terje                                                                  1968

17           Vestby                                 Runhild                                                              1951

18           Warp                                   Jim Hagen                                                        1989

19           Pedersen                            Karine Johnsrud                                              1999

20           Lafton                                 Jan Torleif                                                         1951                    

21           Ruud                                    Eli Johanne                                                       1960

22           Berg                                     Kai Alexander                                                   1965

23           Tungesvik                           Tora Alvilde Hagen                                           1999

24           Kvernstrøm                        Morten                                                               1957

25           Stugaard                             Anne Borgild Ligård                                          1972

26           Bakken                                Jon                                                                       1948

27           Øren                                    Emma                                                                  1991

28           Mahmoudi                         Ahmad                                                                1964

29           Erlandsen                           Liv                                                                        1950

30           Larsen                                 Steinar                                                                1943

31           Karlsen                                Brit Toril                                                             1949

32           Andersen                             Åge                                                                     1957

33           Bråten-Ellingsen                 Tone                                                                   1967

34           Petersen                               Erling                                                                 1949

35           Kvinne

36           Vargan                                   Svein                                                                 1965

37           Kvinne

38           Østlund                                  Hans Arne                                                       1945

39           Kvinne

40           Leinan                                     Frank                                                               1966